תושב אשקלון נחשד בכך שהפך את אשתו לנערת ליווי

0 45

נחשד בהדחתה של אשתו לזנות בסרסרות ובהפצת תמונות עירום של אשתו ברשת ולאחר שפנה לעורכת הדין לימור רוט חזן התיק כנגדו נסגר.

שוטרי משטרת אשקלון נתקלים בלא מעט תלונות המוגשות על ידי תושבי העיר בנושאים כאלו ואחרים. לפני כחצי שנה הוגשה תלונה לא שגרתית שהפתיעה אפילו אותם. על פי התלונה, תושב העיר בשנות הארבעים לחייו, הפך את אשתו לנערת ליווי, כאשר את הרווחים מ"העסק" שלשל לכיסו.

שוטרי התחנה הופתעו לגלות אישה שהתלוננה כי תמונות עירום שלה מסתובבות ברשת האינטרנט, ובאמצעות אותן תמונות יש מי שמנסה לסרסר בגופה כאשר בעזרת אותן תמונות ,  הוא משיג "לקוחות", שאיתם הוא מאלץ אותה לקיים יחסי מין. כשהקשיבו השוטרים נדהמו לגלות כי לטענתה האיש הוא לא אחר מאשר בעלה. עוד באותו ערב הוזמן האיש לחקירה בתחנת המשטרה, אך בניגוד לאשתו הוא הציג גרסה שונה לחלוטין, ולפיה הדברים אכן נעשו אך בהסכמה מלאה של אשתו. לדבריו מדובר בזוג משוחרר מבחינה מינית שהרבה לצלם את עצמו, ואף צירף נשים להרפתקאותיו המיניות. הוא לא הכחיש כי אכן אשתו שכבה עם גברים נוספים, אך טען כי הדבר נעשה בהסכמתה המלאה וללא קבלת תשלום על המעשים. יצוין כי על פי גורם המעורה בחקירה המשטרתית, לאחר שמסר האיש את גרסתו זומנו מספר עדים, שאישרו כי אכן קיימו יחסי מין עם האישה. אלא שלדבריהם הדברים נעשו בהסכמתה המלאה ללא כל תשלום, תוך שהדברים נעשו בשיתוף פעולה מלא כשהם לא חשים כל מצוקה מצדה.

נוכח החשדות החמורים נגדו , פנה האיש לעורכת הדין לימור רוט-חזן –המתמחה במשפט פלילי- בכדי שתסייע לו בניהול ההליך המשפטי כנגדו . לאחרונה התבשר האיש כי התיק כנגדו נסגר לאחר שגרסתו התקבלה במלואה על ידי המשטרה והפרקליטות

Loading...