צעירה בת 20 קיבלה 270 אלף שקלים

270 אלף שקלים לצעירה בת 20 שנפגעה בהיותה בת 17 בתאונת דרכים לאחר שנהג האוטובוס בו נסעה פגע ברכב פרטי. את הצעירה ייצג עורך הדין איל כהן.

0 37

לפני כשלוש שנים בנובמבר 2014 עלתה הצעירה לאוטובוס, היא בוודאי לא תיארה לעצמה שאותה נסיעה שגרתית תסתיים בבית החולים כשהיא פגועה וכואבת לאחר תאונת דרכים. במהלך הנסיעה התרחשה תאונת דרכים, כאשר נהג האוטובוס התנגש ברכב פרטי בזמן הנסיעה. בעקבות התאונה הצעירה נפלה ונחבלה. לאחר התאונה וכשהיא סובלת מכאבים, פונתה הצעירה לבית החולים "ברזילי" באשקלון. לאחר סדרת בדיקות שעברה בבית החולים, נקבע כי היא סובלת בעקבות התאונה מחבלה בעמוד שדרה מותני, עמוד שדרה צווארי ופגיעה בכתף, זאת בנוסף לכאבי גב. כמו כן לאחר התאונה נאלצה הצעירה לעבור טיפולי פיזיותרפיה וטיפולים אלטרנטיביים בכדי להשלים את תהליך השיקום וההחלמה מהתאונה.

 

לאחר המקרה פנתה הצעירה לעורך הדין איל כהן ממשרד עורכי הדין כהן-קריסי – המתמחים בתביעות נזיקין – בכדי לתבוע את זכויותיה בעקבות התאונה. "עובר לתאונה הייתה יכולה התובעת לבצע כל פעולה יום-יומית פשוטה", נכתב בכתב התביעה אשר הגיש עו"ד כהן כנגד חברת האוטובוסים ונגד חברת הביטוח, "יכולת אשר נפגעה עקב התאונה. כמו כן קיים חשש כי בעתיד התובעת תסבול מהתגברות כאביה, והדבר ישליך על הפסד כושר השתכרותה בעתיד, עזרה צד ג' והוצאות". כמו כן פירט עו"ד כהן את ההוצאות הצפויות לאותה צעירה בעקבות תאונת הדרכים אותה חוותה ודרש כי יש לפצותה גם בגין "הוצאות רפואיות בעתיד, לרבות הוצאות רפואיות על טיפולי פיזיותרפיה ואלטרנטיביים. עזרה וסיעוד בעתיד, הפסד השתכרות בעתיד לרבות אובדן כושר השתכרות."

 

לאחרונה הגיעו הצדדים להסכם פשרה במסגרתו קיבלה הצעירה פיצוי בסך של 270 אלף שקלים בעקבות המקרה מחברת הביטוח.

Loading...