סיכום ממלכתי במיוחד

אירוע שיא לסיכום שנת הלימודים המתקרבת  עם כ-500 אורחים ומכובדים נערך בשבוע שעבר  על ידי תלמידי בית הספר "ארלוזורוב" במרכז הקונגרסים במכללת אשקלון בסימן 70 שנה לישראל

0 42

בבית הספר ארלוזורוב באשקלון חיפשו דרך לסכם את סיום שנת הלימודים המתקרב. לאחר שהתייעצו בנושא הבינו כי הדבר הנכון הוא לשלב את חגיגות 70 שנה למדינה עם החגיגה הפרטית של בית הספר..  מעבר לחומר הלימוד מקפידים אנשי המוסד החינוכי על  הערכים חשובים רבים. כחלק מערכי הציונות ואהבת הארץ נערכה חגיגה מיוחדת של סיכום שנחגג  בשבוע שעבר בשירה, משחק ריקוד ומחול.

בתחילה הורים, תלמידים ומורים פסעו תחילה בשבילי "אולם הקונגרסים"  , האולם נצבע ביצירות אומנות של התלמידים בנושא 70 שנה למדינה.  בנוסף, התכבדו ההורים והתלמידים במאכלים המסמלים את ארץ ישראל: פלאפל, טחינה, פיצה, עוגות כחול-לבן ועוד.

עם פתיחת האירוע הציגה מנהלת ביה"ס רונית לוגסי את הישגי ביה"ס. גם נציגת הרשות המקומית עדנה אברהמי  שיבחה את העשייה הבית ספרית. לאחר שלב הנאומים החל החלק התרבותי של הערב,  ובו תלמידי כיתות ו'  שצעדו במצעד דגלנות לצלילי מוסיקת המארש. לאחר מכן  הודלקו משואות על ידי אנשים הפועלים בתוך בית הספר, למען הצלחתו ולמען תלמידיו בחסות משרד החינוך ועיריית אשקלון.

על מנת להטמיע בהם את ההיסטוריה של מדינת ישראל הצעירה, בצורה חווייתית עמלו התלמידות והתלמידים על מופע מושקע ומיוחד. את תוצאות ההשקעה ראו הצופים כאשר  הציגו תלמידי בית הספר באופן אומנותי בשירה, מחול ודרמה את סיפורה של המדינה ב-70 השנים האחרונות החל מהקמת, דרך העליות, הצבא, הטכנולוגיה ועד היום.

הנוכחים נהנו מאוד מן הערב, ההורים והתלמידים התרגשו במיוחד מהמופע המקורי   "מרגש לראות בית ספר שלם, תלמידים, צוות מורים, הורים, אנשים מהקהילה משתתפים באירוע הזה, כמה שמחה, כישרונות, אחדות ומסירות יש כאן, צוות ארלוזורוב עושים הכל באהבה וזה ניכר בשיתוף פעולה והעזרה ההדדית", אמרה נציגת ההורים ז'קלין משיח זגל.

"מעבר ללימוד הרגיל אנו עושים הכל לשלב גם פאן חוויתי", סיפרה השבוע מנהלת בית הספר רונית לוגסי. "אנו שמחים שהערב והמאמץ של הצוות והתלמידים הוכתר בהצלחה, מה עוד שאנו בטוחים שכעת הם יזכרו ויבינו טוב יותר את ההיסטוריה של מדינת ישראל".

Loading...