סיום מצוין לשבוע מצוינות ברונסון

0 14

המדליסט האולימפי אריק זאבי הגיע להרצאה בפני הורי ותלמידי בית הספר 'אורט הנרי רונסון' בסיומו של שבוע מצוינות מדעית ייחודי שנערך בבית הספר שכלל ניסויים מדעיים הרצאות ופעילויות מתחום המדעים.

ציון שבוע מצוינות מדעית ייחודי ומעניין במיוחד, נערך בשבוע שעבר בבית הספר 'אורט הנרי רונסון' באשקלון. מגוון פעילויות מדעיות וימי שיא נערכו במהלך השבוע, בין השאר תלמידי כיתות ז' נהנו מסדנאות במעבדה בהדרכת תלמידי המנהיגות המדעית של בית הספר. תלמידי השכבה  גם השתתפו בהרצאה  מרתקת בנושא "פיזיקה וקולנוע", בלובי בית הספר התקיימה הפסקה מדעית פעילה  שבה השתתפו התלמידים  בניסויים מדעיים בנושאים שונים. על מנת להעשיר את הידע של תלמידי בית הספר בנושא המדעים, תלמידי החטיבה העליונה  של בית הספר  פתחו את הבוקר  ב "בוקר טוב מדעי", במסגרתו תלמידים בוגרים, העבירו שיעורים על נושאים מדעיים אקטואליים לתלמידי חטיבת הביניים.  כחלק ממצוינות ומנהיגות חברי מועצת התלמידים ארגנו שלל פעילויות לציון יום המילה הטובה, התלמידים הכינו סרטון שנשלח לתחרות מבין כלל בתי הספר של רשת "אורט" בישראל, כמו כן  נפגשו  חברי מועצת התלמידים, עם נהגי ההסעות  של בית הספר, והעניקו להם ברכה כתובה, בהוקרה על פעילותם במשך שנת הלימודים. הנהגים הודו לתלמידים, והתרגשו מהמחווה.

גולת הכותרת של השבוע, הייתה ללא ספק הרצאתו של המדליסט האולימפי הג'ודאי אריק זאבי, שריתק את תלמידי חטיבת הביניים והוריהם, בסיפור חייו המופלא ומעורר ההשראה. זאבי אחד מגדולי הספורטאים של מדינת ישראל בכל הזמנים, אלוף אירופה ארבע פעמים ומדליסט ארד מאולימפיאדת אתונה 2004, שיתף את התלמידים והוריהם בסיפור חייו המרתק, שהחל על מזרן הג'ודו במקלט בשכונת פרדס כץ, וכלל שיאים מדהימים לצד כישלונות ואכזבות. ההורים כמו התלמידים נשארו לאחר סיום ההרצאה ושאלו את זאבי שאלות רבות, כאשר המסר העיקרי ומעורר ההשראה שהועבר לתלמידים כמו גם להוריהם, הוא שהדרך להישגים היא אך ורק באמצעות עבודה קשה, כישלונות ואכזבות שבדרך ושאסור לוותר לעולם.  

Loading...