נקודת משטרה בפארק הלאומי במהלך החג

משטרת ישראל למען האזרח ומנגישה עבורו את שירותיה בפארק לאומי אשקלון במהלך החג

0 42

משטרת המחוז הדרומי השלימה זה מכבר את היערכות כוחותיה הרבים לחג סוכות שיחל הערב, במסגרת היערכות המשטרה ל״חגי תשרי״. בתום הערכת מצב שקיים מפקד המחוז הדרומי, ניצב מוטי כהן, עם פיקוד המחוז ומרחביו, החליט על הנגשת שירותי המשטרה בפארקים המרכזיים מחר יום החג ובמקומות אלו תוקם ״נקודת משטרה״ בה יינתנו שירותי שיטור- החל בפעילות שמירת הסדר הציבור, מניעת עבירות, וכלה באירועי איתור של ילדים אובדים במידת הצורך. ציין מפקד המחוז, ניצב כהן- ״המטרה שלנגד עינינו, כל אזרח יוכל לקיים את מצוות ״ושמחת בחגיך״, ייצא להנות את שמחת החג במקומות הציבוריים השונים, בפארקים ובצירים התנועה אליהם ומהם, וישוב לביתו בבטחה ובשלום״.

במסגרת היערכות כוחות המשטרה במקומות אלו ולאור העובדה כי צפויים אלפי בית ישראל להגיע במהלך החג לפארקים, שמורות הטבע ומקומות בילוי שונים, עלה הצורך במתן מענה מהיר ואפקטיבי הנועד להגביר את תחושת ביטחונם של הציבור ולאפשר לאזרח הנורמטיבי ושומר החוק סביבת בילוי בטוחה ומפוקחת תוך מניעת עבירות ושמירה על הסדר הציבורי.

בנוסף, מבקשים במשטרה להזכיר לציבור לגלות עירנות בכל הקשור לאנשים וחפצים חשודים לרבות בלונים ועפיפונים תמימים למראה המשמשים לאחרונה ככלי פגיעה על ידי גורמי טרור כנגד ציבור תושבי מדינת ישראל. במקרה ומבחינים בפריט חשוד שכזה, יש לחייג במידי למוקד 100 של משטרת ישראל, להתרחק ולהרחיק סקרנים ולהמתין לכוחות השיטור וחבלני המשטרה המקצועיים והמיומנים לטיפול במקרים שכאלו.

Loading...