יותר ממאה אלף ש״ח נגנבו מרשת ׳פי כמה׳

10 71

מיסתורין בפריצה לרשת "פי כמה” – משרדי הנהלת רשת המתנס״ים של אשקלון ״פי כמה״ נפרצו בשבוע שעבר בתזמון מדוייק עם היום בו הופקדו בכספת מאות אלפי ש״ח במזומן ובהמחאות. נמרוד גלנטה: ״חשד למעורבות פנימית״. המשטרה חוקרת.

בשבוע שעבר הגיעו חוקרים לחקור את עובדי מתנ"ס במנהלת המתנסים בנווה דקלים וזאת עקב פריצה למנהלת וגנבה של כמאה אלף מזומנים וצ'קים כולל הכספת שהייתה במקום. על פי הנהלים היו אמורים להפקיד את הכספים בכל יום ביומו ונראה שמישהו התרשל בתפקידו. כשנשאלו הדירקטורים אודות הפריצה לא ידעו על כך וגם לעובדי המקום אסור היה לשוחח אודות הפריצה.

Screen Shot 2015-11-10 at 1.45.28 PMד"ר ריקי שי, דירקטורית רשת המתנ”סים: "אני רואה זאת בחומרה על כך שלא דיווחו על הפריצה לדירקטורים ואנו כבר שבוע לאחר אירוע זה. לדעתי בכך שהכסף לא הופקד יש כאן עבירה חמורה מאוד על הנהלים, בכל אופן שוחחתי עם יו"ר הדירקטוריון שאמר שיעלו זאת בישיבת הדירקטוריון הקרובה ובהחלט אביע דעתי בנושא זה ואעמוד על כך שהנהלים אכן יתקיימו ויתבצעו בכל הרבדים”.

כמו כן, בחקירות של כל המעורבים בפרשה יש חשש משיתוף פעולה מתוך המערכת, ובזמנו הייתה הוראה חד משמעית שכל חוסר של כספים מישהו יישא באחריות אישית אם זה רואה החשבון ומנהלת פי כמה.

מנהלי מתנסים עימם שוחחנו טענו כי גם ככה המצב אינו קל במתנס״ים, מצוקת הכספים גדלה ובטוחים שהכסף שנגנב יהיה חסר מאוד ועלול לפגוע בתפקודם נוסף על הבעיות הקיימות.

Loading...