יותר ממאה אלף ש״ח נגנבו מרשת ׳פי כמה׳

מיסתורין בפריצה לרשת "פי כמה” – משרדי הנהלת רשת המתנס״ים של אשקלון ״פי כמה״ נפרצו בשבוע שעבר בתזמון מדוייק עם היום בו הופקדו בכספת מאות אלפי ש״ח במזומן ובהמחאות. נמרוד גלנטה: ״חשד למעורבות פנימית״. המשטרה חוקרת.

בשבוע שעבר הגיעו חוקרים לחקור את עובדי מתנ"ס במנהלת המתנסים בנווה דקלים וזאת עקב פריצה למנהלת וגנבה של כמאה אלף מזומנים וצ'קים כולל הכספת שהייתה במקום. על פי הנהלים היו אמורים להפקיד את הכספים בכל יום ביומו ונראה שמישהו התרשל בתפקידו. כשנשאלו הדירקטורים אודות הפריצה לא ידעו על כך וגם לעובדי המקום אסור היה לשוחח אודות הפריצה.

Screen Shot 2015-11-10 at 1.45.28 PMד"ר ריקי שי, דירקטורית רשת המתנ”סים: "אני רואה זאת בחומרה על כך שלא דיווחו על הפריצה לדירקטורים ואנו כבר שבוע לאחר אירוע זה. לדעתי בכך שהכסף לא הופקד יש כאן עבירה חמורה מאוד על הנהלים, בכל אופן שוחחתי עם יו"ר הדירקטוריון שאמר שיעלו זאת בישיבת הדירקטוריון הקרובה ובהחלט אביע דעתי בנושא זה ואעמוד על כך שהנהלים אכן יתקיימו ויתבצעו בכל הרבדים”.

כמו כן, בחקירות של כל המעורבים בפרשה יש חשש משיתוף פעולה מתוך המערכת, ובזמנו הייתה הוראה חד משמעית שכל חוסר של כספים מישהו יישא באחריות אישית אם זה רואה החשבון ומנהלת פי כמה.

מנהלי מתנסים עימם שוחחנו טענו כי גם ככה המצב אינו קל במתנס״ים, מצוקת הכספים גדלה ובטוחים שהכסף שנגנב יהיה חסר מאוד ועלול לפגוע בתפקודם נוסף על הבעיות הקיימות.

אהבתי(9)לא אהבתי(1)

10 תגובות

 1. איציק ספוקוני

  לאחר שנתיים של כשלונו במערכת החינוך המשלים ולאחר התמוטטות הצהרונים והניהול הכושל של רשת המתנסים פי כמה הנטע הזר נמרוד גלנטה חייב ללכת הביתה כמהו ניתן למצוא עשרות אשקלונים בעלי נסיון מוכח

  אהבתי(5)לא אהבתי(0)
 2. לא שמעו שם על ההמצאה של הבנקים? מי מחזיק כאלה סכומים במשרד?בכספת?

  אהבתי(4)לא אהבתי(0)
 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אין לי שמץ של מושג מה הקשר של נמרוד או מישהו אחר לעניין הפריצה..סתם משועממים.

  אהבתי(0)לא אהבתי(6)
  • על אחריות אישית שמעת???

   הגברת קרו והאדון גלנטה, שיפסיקו לפלרטט כל היום ויבדקו אם הכספים מופקדים בבנק או נשכחו באיזו כספת לא מוגנת. חוץ מזה שזה ממש לא חינוכי המבטים והשמועות סביב שני אלה.. האם יש לנו נטלי וגלעד מספר שתיים.
   או אולי זה מספר שלוש, שלא נשכח את הבוס של גלנטה.. חחחח

   אהבתי(2)לא אהבתי(0)
 4. אני לא מבין את ראש העיר הוא לא מבין שגלנטה גורם לו כשלונות??איתמר שמעוני מינוי גלנטה מיותר לחלוטין!!! תחליף אותו מהר..למרות כל הקשרים שלו והזרמת הכספים .

  אהבתי(5)לא אהבתי(0)
 5. להעיף את גלנטה

  ראש עיר יקר, גם ככה אף אחד לא מתחבר ל"נדוניה" שקמינסקי הביא איתו.
  יש לך עכשיו תירוץ וסיבה לדרוש ממנו לעזוב.

  ואם קמינסקי יכעס ויאיים שהוא עוזב איתו - מה טוב!!

  אהבתי(4)לא אהבתי(0)
 6. בושה וחרפה של התנהלות ברשת המתנסים.הצקים שלי לא הופקדו חודשים רבים ועכשיו מבקשים ממני לבטלם ולהוציא חדשים. מאז שריקי שי לא נמצאת החגיגה בעיצומה .הדירקטור חיים סופר מנגל העירייה שמנהל את הכל בצורה כושלת ולא אחראית טוב יעשו מנהלת החשבונות,המנגל ונמרוד גלנטה שישלמו מכיסם את הגניבה יקחו אחריות ויתפטרו!

  אהבתי(7)לא אהבתי(4)
 7. כל הכבוד לריקי שי

  התכשיט שראש העיר הביא עלינו לא מבין כלום באנשים. מדבר בשפה גבוהה ומתנשא אבל חסר רגש והבנה ובטח שלא מתחבר לתרבות המקומית ולאנשי המקום. יפה יעשה אדון גלנטה נמרוד ויחזור למקום ממנו הגיע.
  גלנטה, תקלוט, אתה לא משלנו. טוב לנו איך שאנחנו ואין לנו רצון שתחנך אותנו. אז תתפנה למקומך הטיבעי.

  אהבתי(9)לא אהבתי(1)
 8. לא להעניש את הש.ג.

  נמרוד גלנטה - חייב להתפנות מייד. ושימחק את החיוך הדבילי מהפנים שלו.

  אהבתי(8)לא אהבתי(1)
 9. איזה מסתורין? רק שת"פ מבפנים!

  אהבתי(8)לא אהבתי(0)

תגובה חדשה