יום ההילולה לרבי מליובאוויטש באשקלון

0 24

העולם היהודי יציין השבוע 21 שנה להסתלקות רבן של כל ישראל הרבי מליובוויטש זי"ע. אירועי ההילולה יתקיים ברחבי העולם וגם באשקלון.

השפעתו של הרבי מילובאוויטש נשיאה השביעי של חסידות חב"ד, חרגה הרבה מעבר לגבולות החסידות, הרבי נחשב לגדול המנהיגים היהודיים בתקופתנו. ממקום משכנו בניו יורק הניע מהלכים רבי משמעות בעולם היהודי וחולל מהפכות חסרות תקדים, שחלקן עדיין ממשיכות להתרחש. ככל שחולפות השנים נדמה שנוכחותו של הרבי הולכת ומורגשת יותר, עוד ועוד יהודים בעולם דבקים ברבי, מנהיגותו והשפעתו הולכת ומתעצמת.

ההילולה המרכזית באשקלון תתקיים ביום חמישי א' תמוז 18/7 במתנ"ס וולדנברג, בהשתתפות שליחו הראשי של הרבי ויו"ר חב"ד אשקלון הרב מנחם ליברמן שליט"א, שלוחי הרבי לעיר, רבנים ואישי ציבור. אורח הכבוד הגאון המקובל ראש מוסדות "קול רינה רב פעלים" הרב יורם אברג'ל שליט"א, ישתף את הקהל בחשיבות היום ויאציל מברכותיו למשתתפים בהילולה. הזמר אלעד כהן ותזמורתו ינעימו את הערב בשירי נשמה ובניגוני חב"ד. במהלך הערב תערך הגרלה על דולר לברכה שניתן מהרבי .

rabay2ביום שבת ג' תמוז – יום ההילולא, יתקיימו שבתות קהילה והתוועדויות במרכזי חב"ד ובבתי הכנסת באשקלון . המשתתפים יתחברו למורשתו הייחודית ולדרישתו של הרבי להוסיף באהבת ישראל לכל יהודי.

שלוחי הרבי לאשקלון שנסעו להשתטח על קברו של הרבי בניו יורק, יעתירו תפילה על תושבי העיר לברכה ולהצלחה בכל המצטרך.

אירועים רבים לציון יום ההילולה ה-21 של הרבי יתקיימו ברחבי הארץ והעולם. יהודים רבים מכל החוגים והגוונים יעמיקו במורשתו של הרבי ויחזקו את התקשרותם אליו.

לפרטים ולרכישת כרטיסים לאירוע המרכזי בבית חב"ד רחוב לכיש 13, טלפון 08-6754913.

Loading...