הישג ענק לאטיאס

הישג ענק למועמד לראשות העירייה משה אטיאס - גייס כ-130 אלף שקלים לקמפיין הבחירות שלו מתושבי העיר.

0 345

המועמד לראשות העירייה וחבר המועצה משה אטיאס ממשיך עם הישגיו המרשימים בתקופה האחרונה. השבוע רשם אטיאס תקדים במערכת הפוליטית באשקלון, כאשר גייס בהצלחה מעל 127,000 ש"ח בפרויקט מימון המונים (הדסטארט) לטובת קמפיין הבחירות שלו.

לפני כחודש פנה אטיאס באמצעות סרטון ויראלי בפייסבוק לתושבי אשקלון, ובו הוא מצהיר כי הוא לא רוצה לגייס כספים מטייקונים ומבעלי אינטרסים, רק כדי להיות חייב להם לאחר מכן. אטיאס הסביר שהוא רוצה להיות חייב רק לתושבים, וקרא לתושבים לקחת חלק בקמפיין שלו ולתמוך בו.
הסרטון זכה להצלחה ולמעלה מ-100 אלף צפיות, מספר חסר תקדים בקנה מידה אשקלוני. כאמור, לשמחת אטיאס, תושבי העיר הביעו אמון חסר תקדים במועמד פוליטי ונרתמו עבורו – הוא גייס 127,400 שקלים, כשהיעד עמד על 126 אלף שקלים.

אטיאס נשמע השבוע נרגש במיוחד: "כשיצאנו עם פרויקט גיוס ההמונים זלזלו באשקלונים, אמרו לי שהם לא מבינים בטכנולוגיה ושהם לא יקחו חלק במשהו שהם לא מכירים. כמה זלזול, כמה שאנשים מחוץ לעיר וגם בתוכה לא מבינים את העיר הזאת ואת התושבים שלה. אני מאוד מתרגש וגאה בהישג הזה. עכשיו חובת ההוכחה היא עליי. השגתי את המטרה שהצבתי לעצמי – לא להיות חייב לאף בעל אינטרס, אלא להיות חייב אך ורק לתושבי אשקלון. שימשיכו לזלזל. אנחנו נמשיך להצליח.

Loading...