הזעיק משטרה לאחר שאביו הכה את אימו והתיק נסגר

הילד הזעיק משטרה לאחר שאביו הכה את אימו, האב פנה לעורכת הדין לימור רוט-חזן והתיק  נגדו נסגר

0 50

לפני כחצי שנה התקבלה תלונה במשטרת אשקלון, מעברו השני של קו הטלפון נער מבוהל בגיל ההתבגרות, "בואו מהר אבא שלי מרביץ לאמא",  סיפר הנער  לשוטר מעברו השני של הקו. בעקבות אותה תלונה מיהר השוטר להזעיק את חבריו לתחנה, ואלו מיהרו להגיע למקום ועיכבו באופן מיידי את האב לחקירה בתחנת המשטרה .

 

מהחקירה עולה כי שני בני הזוג נכנסו  לעימות, ככל הנראה  לאחר שהאישה העירה לבעלה על שתיית אלכוהול מופרזת באותו הערב מה שהעלה את חמתה. על פי התלונה שהוגשה במשטרה, לאחר אותה הערה  סטר האב לאם בחוזקה, כל זאת בנוכחות בנם המשותף -נער בגיל ההתבגרות. בהמשך כדי להוסיף חטא על פשע  , גם נגע האב באיבריה המוצנעים בניגוד לרצונה. האב השתוי לא הסתפק בכך ואף המשיך ואיים עליה.

לאחר שנעצר האיש הוא פנה לעורכת הדין לימור רוט-חזן. על פי גורם המצוי בפרטי החקירה עולה כי  מדובר באדם נורמטיבי וללא עבר פלילי. כמו כן לטענת עורכת דינו אין מקום לפתיחת הליך פלילי ולהגשת כתב אישום כנגד החשוד באלימות. "עורכת הדין הצליחה להוכיח כי לא קיימות ראיות המספיקות לפתיחת הליך פילי ולהגשת כתב אישום כנגד האיש ולכן יש מקום לסגור את התיק כנגד החשוד", ציין גורם המעורה בפרטי החקירה.

בעקבות הדברים המליצה המשטרה על סגירת התיק כנגד אותו חשוד, הפרקליטות אימצה את המלצות המשטרה ולבסוף נסגר התיק עקב חוסר ראיות, זאת למרות שהאירוע התרחש בנוכחותו של ילדם המשותף מה שעל פי רוב מוביל לכתב אישום.

 

Loading...