דקירה מיותרת

כתב אישום הוגש נגד תושב אשקלון שדקר מבלה באחד ממועדוני הלילה בעיר - הסיבה טיפות משקה שעפו לעברו בטעות לאחר שמבלה אחר השליך פחית ריקה. את האיש מייצג עורך הדין רובי גלבוע  שמכחיש את האמור בכתב האישום

0 41

חיי הלילה על פי רוב הם בהחלט אירוע משמח, מסיבות מפגשים חברתיים מצב רוח טוב ובאופן כללי שחרור מהשגרה המלחיצה. אלא שלדאבוננו לעיתים אותם בילויים מסתיימים בצורה כואבת. אולי מה שיותר כואב היא העובדה שבמקרים רבים מדובר בקלות לא ממש מובנת בה מתרחש אירוע שכזה.

לאחרונה הוגש כתב אישום נגד תושב אשקלון, שלפני כחודשיים דקר מבלה אחר באחד ממתחמי הבילוי בעיר. על פי כתב האישום, במהלך הבילוי מזג אחד המבלים במקום משקה מפחית לכוסו, והעיף את הפחית, אלא שאותה פחית כנראה לא הייתה ריקה ושאריות ממנה ניתזו אל פניו של הנאשם שקם בזעם וצעק 'מי עשה את זה'. המבלה האחר ניגש אליו התנצל וטען כי חשב שהפחית ריקה ובזה נדמה היה כי הסתיים העניין. אלא שהנאשם חשב אחרת. על פי כתב האישום הוא ניגש לחפציו לקח סכין שהייתה שם והסליקה על גופו. לאחר מכן יצא מהמועדון שם ראה את המבלה הנוסף. "המתלונן ניגש אל הנאשם וניסה לדבר עמו, תוך כדי הנאשם שלף במפתיע את הסכין ודקר באמצעותה את המתלונן 4 דקירות שתיים בבית החזה, דקירה אחת בגב ודקירה אחת בעכוז שמאל כל זאת מתוך מטרה להטיל בו נכות או מום או לגרום לו לחבלה חמורה", כך על פי כתב האישום. לאחר מכן המתלונן  פתח בריצה בכדי להימלט, והנאשם הפסיק את המרדף אחריו ונמלט מהמקום, והמתלונן התמוטט. חבריו שהיו עמו באותו מועדון איתרו אותו ופינו אותו לבית החולים "ברזילי" בעיר שם אושפז במצב קשה ושוחרר לאחר מספר ימים לביתו.

בעקבות האירועים מואשם הדוקר בחבלה בכוונה מחמירה, ובהחזקת סכין.

עורך דינו של הנאשם רובי גלבוע מסר בתגובה: "אנו מכחישים את האמור בכתב האישום ולאחר בחינת חומרי החקירה נשקול את צעדינו".

 

Loading...