דורון נקשרי: עובדים בשביל אזגי

0 33

דורון נקשרי עבר הבוקר בחוף הים והיאכטות במרינה הכניסו אותו למוזה. אז כהרגלו, הוא שחרר את מה שיש לו בפוסט בו הוא פונה לפרוספר אזגי. מה שמפתיע הוא הקריאה למנות את אזגי לדיקן הפקולטה לכלכלה במרכז הבין תחומי הרצליה. לא נגענו:

מאת: דורון נקשרי
שלום לך ידידי משכבר הימים פרוספר אזגי. מה שלומך היום? איזה כיף לשמוע! לקנא בך! שב ביכטה, תשתה גרייגוס אגסים ושאחרים יעבדו בשבילך. אדיר!
תשמע פרוספר, יש משהו שאני חייב להגיד לך. יושב לי על קצה הלשון כבר המון זמן ועכשיו זה פשוט נשפך ממני:
פרוספר אזגי – אתה פשוט גאון!
שלא תטעה או תבין לא נכון. אם אני מבקר אותך מידיי פעם – קח את זה כביקורת בונה. זה לא כי חלילה אני לא אוהב אותך, אתה יודע. ההיפך. יודע מה? אני אפילו מעריץ אותך!
אם הייתה לי סמכות, הייתי ממנה אותך למרצה בפקולטה לכלכלה במרכז הבין תחומי בהרצליה. יודע מה? יותר מזה! הייתי ממנה אותך לדיקן הפקולטה.
תשמע פופה ידידי. אני מסתכל סביבי על כל הפעילים, תורמים, מתנדבים וכל מי שעזר, ונראה לי שאתה היחיד שבשקט בשקט, בלי לאותת, עקפת את כולם בסיבוב והם עדיים בשלב של שילוב ההילוכים.

למה אני מתכוון? שאלה יפה! רוז׳ה, תמזוג לו בבקשה עוד אחד כפול, תודה.

לכל הטורים של דורון – לחצו כאן!

שים לב פרוספר. תקשיב טוב! אם אני מסתכל סביב אני רואה המוני אנשים שמתרוצצים מסביב לעיריה ובין קומותיה (עד קומה 3 כמובן. לקומה הרביעית אין כניסה. הוד מלכותו יושב שם…). מסתובבים ומתרוצצים, חלקם גם יושב בבתי הקפה מתחת לעיריה ומנהל ישיבות, ולרובם ידידי – אכן מגיע משהו, אבל הם אוכלים מרורים!
ואתה חביבי? מה אתה עושה? יושב בפאנאן ביכטה, סיגר בצד שמאל, בקבוק גרייגוס צד ימין, משקפי שמש וניהנה מהחיים! עיריה שלמה עובדת עבורך. תקציבים, תמיכות, ישיבות מועצה, תרימו יד – תורידו יד, ממש שיעור התעמלות לחברי המועצה בשבילך, אפילו חבר המועצה הרב אביטן כמעט ועף לאופוזיציה בגללך וכל זה למה?
50,000 ש״ח.
בחייאת פופה! כמה אחי? תהייה גבר! תגיד לי כמה באמת! 50,000? שחרר אחי, שחרר את הסכום!

doronProfileתשמע פרוספר, לא נראה לי 50. נראה לי קצת מוגזם כל הכבוד שהם רוחשים לך. מה איזה כבוד? אתה שואל ברצינות? רוז׳ה, תביא לו סודה בבקשה. תודה.
תשמע, אתה הבאת את חיים סופר ומשה פונטה יחד לפינה שאתה בחרת בה. ותאמין לי – לא קל לדחוף את חיים סופר לפינה. תשמע, אתה מתעתע בהם חופשי. שמאל, ימין. שמאל, ימין. שמאל, ימין.
איך אמרת בסרטון אצל רוז׳ה? ותסלח לי על הביטוי אבל זה תמלול של המילים שלך: ״כושלאמא שלהם! 7 מיליון ש״ח. הם עובדים אצלי״!
גאון, אמרתי כבר? אתה עובד מהשכל, לא מהרגש. צריכים ללמוד אותך בבתי הספר לכלכלה. אם היית דואג ששמעוני היה לפחות מאזן עם "הנוער בסיכון" ושולח לחמנו מכספיינו על השכבות החלשות, כנראה שהביקורת הייתה מאוזנת, לא לא אחי ! לא מופלטה וכרבולית, אני מתכוון לילדים שקמים למחרת בבוקר אחרי משה פרץ, "הלחם והשעשועים" לאותה מציאות קשה
שים לב כמה כסף נשפך עכשיו בקבוצה. משכורות, כסאות, מנהלים, מאמנים, יועצים, עוזרים ומה לא! וכל אלו כדי להחליף את… פרוספר אזגי!
אה, ועוד משהו קטן לפני שאני זז. תעשה לי טובה, תפסיק ללכלך על איתן קסנטיני. רד ממנו קצת. גם ככה המצב אצלו רגיש היום. הפכו אותו לעוד מתעמל בלי סמכויות בשיעור התעמלות. יד למעלה, יד למטה. תרגיע אחי.
שיהיה לך אחלה יום וים (הים פלאטה היום – תוציא את היכטה לסיבוב)…פופה הסיפור איתך עוד ארוך ואתה יודע למה אני מתכוון

לדף הפייסבוק של דורון – לחצו כאן!

Loading...