דורון נקשרי: עבריין מין לכאורה

30 90

איתמר שמעוני מנסה לשחק במגרש של הגדולים. להתמודד מול אשקלון 10, דורון נקשרי ועוד מביעי ביקורת לגיטימיים למינהם הוא מתקשה בדרך הדמוקרטית. אז מה הוא עושה? מסייע לפרסומים במדיה הטלויזיונית. דורון נקשרי החליט להסביר למר שמעוני מה ההבדל בינהם.

מאת: דורון נקשרי
שלום חברים.
שלום לך מר איתמר שמעוני. מה שלומך היום? לחוץ? כן, אני יודע. אתה לחוץ עד כדי איבוד עשתונות. טוב תראה, אתה בכל זאת אדון עבריין מין לפי אלמוג בוקר . למעשה, אני דורון נקשרי מאתר האינטרנט אשקלון 10, אזרח פשוט שמעביר ביקורת על ההתנהלות הקלוקלת שלך בלשון המעטה . לא הכי מעניין נכון? אזרח פשוט, שגר בעיר ואוהב אותה אבל לא אוהב את ההתנהלות שלה. אתה לעומתי, עבריין מין ששילם דמי שתיקה לבחורה על פי פרסומי ערוץ 10 ולא רק אלא ראש עירייה בישראל. קצת יותר מעניין ממני… ואני עדיין לא מזכיר את שאר התארים שאני יכול להדביק לך, לכאורה או שלא לכאורה.

עכשיו,שימו לב חברים. מה עושה אותו אדון עבריין מין על פי ערוץ 10 כשהוא מאבד עשתונות?
מה עושה אותו משלם דמי שתיקה שהוא מרגיש שהחבל סביבו מתהדק?

אותו עבריין מין ע״פ ערוץ 10, אדון שמעוני, פונה לערוץ 2, מעמיס עליהם שקרים, ובעזרת מהדורת החדשות הנצפית ביותר בישראל ואותו כתב יוסי מזרחי שזכור מהסרט “הסנדק" (אותו אייטם שבו נראה שמעוני ברחוב ורכב עושה חרקה לידו) כן אותו עבריין מין לכאורה שנלחם עאלק בפשע, בונה אייטם חדשות עלי, על חבריי ועל אתר אשקלון 10 ואלו המבקרים אותו ומנסה לייצר להם תדמית של חברים או ממומנים על ידי ארגוני פשיעה.

doronProfileכן חברים יקרים שלי, שמעתם נכון! ביקרנו את ראש העיר והוא מצידו מנסה להדביק לנו תדמית של ארגון פשע!
אם זה לא היה מצחיק – הייתי בוכה…
עכשיו תקרא טוב מר עבריין מין ע״פ ערוץ 10. מאז הפרסום לא נקטת ולא פעלת להזים את פרסומי הזימה האלו ואני לא מדבר על הפחד שאתה מפגין בכל פעם שמדברים איתך על הנושא. תגיד לי מר דמי שתיקה, למה אתה לא תובע אותם? לא רוצה לענות כהרגלך? בוא ואסביר לך למה!
כי אתה יודע היטבבבב מה עומד מאחורי הפרסום. גם אני.

אז מה אתה עושה? מנסה להזיז ממך את הזרקורים על-ידי זריקת רפש ושקרים על אלו המתנגדים לך. שייכים לארגוני פשיעה? ממונים על-ידם? למדת משהו מפונטה, אה?
עבריין מין לכאורה, אתה פחדן! אתה לא יודע להתמודד עם ביקורת אמיתית. טוען שאתה יודע? תתבע!!! תתבע את ערוץ 10, אלמוג בוקר, אותנו את כל מי שנושם לידך, אבל תתבע!!!
השיטה הזאת של לצבוע מישהו כעבריין או כמקושר לו, כבר לא עובדת. שיטה שקופה שלא מחזיקה מים. אבל אני מבטיח לך שהיא תחזור אליך כמו בומרנג, רק שבניגוד אליך – לנו יש הוכחות!

לכל הטורים של דורון נקשרי – לחץ פה!

עכשיו תענה לי אדון דמי שתיקה. תנגב את הזיעה מהמצח לפני שאתה עונה ותשתה מים קרים. תגבירו את העוצמה של המזגן, נראה לי שחם לו. מזל שחיימק׳ה לא כאן, אה? קולות הפצפוץ של הבורקס היו מוציאים אותך מדעתך!
מה יגיד חברך יוסי מזרחי, הכתב הלא כל כך ממולח, ברגע שיעמיסו אותך והוא יבין שסיבבת אותו, אה? מה יגיד ה״תחקירן״ בשקל שלו, אמנון בן-דויד, ברגע שיפתח את מהדורת החדשות וייתקל בפרצוף שלך, פרצוף של עבריין מין לכאורה? תענה לי. שילמת על התחקיר הזה נגדנו? כמה? מאיפה? מעניין אותי, אתה יודע…

אדון מטריד מינית על-פי אותו אלמוג בוקר. אתה נבחר ציבור וחובת המוסר מופנית אליך. אני בסך הכל תושב קטן שמבקר את ההתנהלות שלך ושל חבריך משה פונטה וגלעד אורן. מה ז״א גלעד אורן? אותו מנכ״ל חכ״ל שלקחת בירושה מבני וקנין ושמת אותו להיות אמון על הכספים הרבים שיוצאים וחוזרים ועושים סיבובים. ממש לונה פארק שטרות פתחתם פה.

איתמר שמעוני, סליחה… לא איתמר שמעוני. עבריין מין, מטריד מינית ומשלם דמי שתיקה ע״פ ערוץ 10. מה זאת אומרת לא בדיוק? אז לך תתבע אותם!!! מה אתה שותק? אולי תרוויח מיליונים מהתביעה ותתעשר דרכם במקום קופת הציבור!
לך תתבע אותם ואל תחפש קונטרה לאופוזיציה האמיתית ולביקורת שעומדת מולך. אתה מביא את חדשות 2 בקונטרה? עלינו? סחטיין! נהפוך להיות סלב! השקות, עיניינים וכל מה שכרוך בזה!
העיתונות פה שבוייה שלך אבל עדיין יש לה גבולות והיא לא משתפת איתך פעולה נגד האופוזיציה. יודע למה? כי הם יודעים בדיוק כמוני שאוטוטו אתה לא פה.

היום אני יודע בוודאות שאתה מפרפר לקראת הסוף.
היום אני יודע שאתה אובד עצות מול הביקורת האמיתית והקשה נגדך.
היום אני יודע שאנחנו בכיוון הנכון.
היום אני יודע שאתה פשוט חלששששששששששששששששש.
בסך הכל אתר המנוהל עם מקל מטאטא נגד תקציבי עתק שאתה מפזר בתקשורת.
קשה לך להיפרד מהכיסא? אין לך ברירה! גם ערוץ 2 לא יעזור לך!
פחדן!

Loading...