דורון נקשרי: חי בלה לה לנד

9 26

הפרשייה שפרסם ערוץ 10 בנחישות והחלטיות כנגד איתמר שמעוני מהדהדת בראשו של דורון נקשרי כבר שבוע. גם הפעם, כהרגלו תוך שהוא שומר על פאסון, הוא לא יכל לשתוק יותר. תקראו את מה שיצא ממנו:

מאת: דורון נקשרי

שלום לך ״הנוסע המתמיד״ איתמר שמעוני. מה שלומך? למה מתמיד? כי אתה ״מתמיד״ לנסוע המון, אבל חכה רגע עם השאלות.
איזה יופי שחזרת! אני שמח שכוחותינו שבו בשלום לבסיסם. מה גם שנתת לי חופשה קצרה כי אני – בניגוד אליך – אוהב להגיד את הדברים כשלצד השני קיימת אפשרות להגיד ולא כשהוא מעביר חמישה ימים יחד עם קבלנים מקומיים בחו״ל, וזאת למרות שאני יודע בוודאות מוחלטת שאתה לא תגיב. למה לא? אני לא אשאיר אותך בלי תשובות ותגובות, אבל כמו שכתבתי קודם – חכה רגע עם השאלות, אני אתן לך זמן ובמה לשאול.

לכל הטורים של דורון – לחצו כאן!

עכשיו תשמע. לי יש ערכים מאוד ברורים! אני לא אתייחס לכלל הפרשיות שלך שמתפרסמות חדשות לבקרים, משום שזה לא עינייני. אני אשאיר את מה ש״מתחת לחגורה״ לבורא עולם שייתדיין איתך בנושא המוסרי.
אני, אדון שמעוני, כתושב העיר שאתה מנהל את כספו – אבקש לשאול בעיניין אחר – מאותו העיניין: מאיפה הכסף? מהיכן הוא יצא? למי הוא שולם? מי דייוח ועל כמה?
עכשיו, ברור לי שהאיומים שלך לתבוע את ערוץ 10 ואלמוג בוקר הם איומי סרק. נסיונות הפחדה פתטיים. גם את הגב׳ ס.א. אתה לא תתבע. למה? תמתין שמעוני, תמתין עם השאלות. בלי לחץ! אני אסביר את עצמי טוב מאוד!
יש בידיי מסמך שאני ממש רוצה לשלוח לך אותו! מה זה רוצה? מפנטז איך אני שולח לך אותו! אבל לא, גבר, אם אני אשלח אותו זה לא יהיה עם מושיקו. על משה פונטה אני כבר לא סומך. מסכן הבחור, גם הוא איבד עליך כל שליטה. אגב, שמעוני, אבל בחייאת איתוש, תענה בכנות! מי מחזיק אותך יותר קצר? פונטה או חיים סופר? (תאכל חיים, תאכל, אל תפריע לעצמך – סתם הזכרתי את השם שלך) תאמין לי איתוש, סחרחורת עשיתם לאפי מור. הוא כבר מתקשה לעקוב אחרי המעללים שלכם…

כתבות נוספות בעיניין:
האם שמעוני יעצר בפרשת ההטרדה המינית?
איתמר שמעוני הטריד מינית עובדת

doronProfileשמעוני, אתה פשוט אגדה! אגדה מהלכת! אני מעריץ אותך!
לפני שנגיע לעיקרי הדברים, לשאלות שלך, וכו׳, אני מנסה לחשוב עבורך איך ניתן להסיט את המתקפה הארצית הזאת. איך כתבת בפייסבוק שלך? ״גורמים פוליטיים מנסים להזיק לי״… תשמע, אתה פשוט מאוד אגדה!
על-כל פנים, עברתי קצת על חלק מהתקופה שלך בתפקיד ראש העיר. תשמע, בלי לרדת לעומק יותר מידי, בלט לי משם משהו אחד: תזמון!
בכל פעם שאיזו ״סערה״ התרגשה לכיוונך, בתזמון מדוייק זכינו לפרשה שאיך אני אקרא לזה? הסיטה את האש מכיוונך. כן, ככה אני אקרא לזה. ״הסיטה את האש מכיוונך״. יפה, אה?
על איזה פרשות אני מדבר? כן, כן תשאל, עכשיו זה בסדר…
בוא ואספר לך – ואם תעצום עיניים אתה עלול לחשוב שאני כותב תסריט לסרט פעולה, אבל לא! הכל לקוח מכאן, מעירי אשקלון, מהעיר שאני כל-כך אוהב ואף פעם לא הכרתי אותה בהקשרים כל-כך שליליים כמו בתקופה הזאת. עכשיו שים לב לחלק מהפרשיות איתם התמודדנו מאז נכנסת לתפקיד:

– בקבוק תבערה הונח בלשכה המשפטית בעיריה.
– מהדורת חדשות נפתחת עם סרטון של רכב שמבצע חריקת צמיגים לידך.
– מאיימים עליך – אתה הופך למאובטח.
– ראש עירית אשקלון נכנס לעימות עם ראש הממשלה.
– גם עם שר החינוך בכנס בבאר-שבע.
– האבטחה יורדת ממך.
– אתר ארצי מפרסם כי מתנהלת נגדך חקירה סמוייה.
– ערוץ טלויזיה מפרסם: ראש עירית אשקלון הטריד מינית לכאורה עובדת עיריה.
– המאבטחים חוזרים.
– מהדורות החדשות נפתחות: ראש עירית אשקלון באמירות גזעניות.
– אתה עולה בערוצי הטלויזיה – שהממשלה תביא לנו כסף.
– הממשלה מביאה כסף – אבל לא לנו, כי לא ביקשת יפה.
– שוב אתה מאויים.
– כיסאות ודוכנים בחוף הים עולים באש – אתה מקשר את זה אליך.
– ערוץ 10 פותח מהדורה: ראש עירית אשקלון הטריד מינית – בלי לכאורה.
– החדשות למחרת: שילמת כחצי מליון ש״ח דמי שתיקה.

תגיד שמעוני, אתה לא חושב כמוני? יצא לי חרוז חזק!… שמעוני, אתה לא חושב כמוני? אהבתי…
עכשיו ברצינות, הפעם, הדבר היחיד שיוכל להסיט ממך את האש תהיה מלחמה. שוב. לא, לא מלחמה בעיר. מלחמה בין מדינת ישראל לגורמים העויינים באיזור. מה למה? אני אענה לך, כן. כי הפעם הציבור לא יקבל שוב את ה״אכלו לי, שתו לי״ שלך. הציבור לא יאכל שוב לוקשים ממך. עוד מכתב איומים, עוד בקבוק תבערה, עוד דוכן שנשרף, שחרר שמעוני, שחרר. או כמו שאמרו לי כשהייתי צעיר יותר: ת-ת-מ-ו-ד-ד.
אני מקווה שהייתי דיי ברור. לא? להביא מתרגם? מה אתה אומר אם נביא את ״בויה״ שייתרגם? לא איתוש, לא תומר גלאם. אני מדבר על ״בויה״ אמיתי. ההוא מהשכונות, אתה יודע. עזוב, אני מאמין שהבנת את הרמז.
לסיום, אני רוצה להבהיר לך משהו קטן. בחנתי את התביעה שהגשת נגדי ונגד חבריי. יודע מה אני חושב? שאתה אדוני, אתה מפחד!
למה? שאלה עיניינית ובמקום. כל הכבוד! אמרתי לך שאם תמתין לסוף תקבל זמן לשאלות. לא צריך ריטלין כדי להיות מפוקס.
בוא ואענה לך. אם לא היית מפחד, היית תובע ומתמודד כמו גבר. לבד. בלי ״לערב חברים״ כמו שאומרים בשכונה. אבל במקום זה, מה עשית? הכנסת את אלי אלעזרא וצביקה בן-שבת לתמונה. מה חשבת לעצמך? שאם תכניס אותם לתמונה אז זה מה שישתיק את הביקורת נגדך? זה מה שיגרום לנו לזוז צעד אחורה?
ביפ! טעות!
מי הציע לך את הרעיון הזה? הערכה שלי: שוב העיפרון הלא מחודד שבקלמר.
בוא ואני אסביר לך משהו. לא אלי אלעזרא ולא צביקה בן-שבת יעזרו לך בסיפור הזה. אצלנו אין פרות קדושות! גם אלעזרא, גם בן-שבת ועוד רבים אחרים וטובים יעלו אל אוטובוס הפאר וייתכבדו להגיע ולהופיע בפני בית-המשפט הנכבד בהרצליה.
ועכשיו אני אאחל לך שבוע טוב ונעים וכהרגלי בקודש אתן לך גם עצה טובה ובחינם:
תנסה לשלם לגדעון פישר או לעורכי הדין האחרים שלך כדי שיינסו להקדים את המשפט. מהר מהר לפני שבית המשפט יצא לפגרה. אולי זה יעזור לך להסיט, שוב פעם, את האש ממך.
שיהיה לך אחלה שבוע!

לדף הפייסבוק של דורון – לחצו כאן!

Loading...