דורון נקשרי: הזיקוקין בחברה הכלכלית

12 71

מה קורה בחברה הכלכלית? כנראה שלא משעמם שם. דורון נקשרי, האיש והסטטוסים, החליט לתת – ובחינם – עצה קטנה לאיתמר שמעוני. אנו מביאים באשקלון 10 את הפוסט המלא שלו. לא נגענו:

מאת: דורון נקשרי
צהריים טובים לך שמעוני היקר. מה קורה? לחוץ קצת בימים האחרונים, אה? בכל זאת, איומים, מאבטחים, הצתת דוכנים, ברדק שלם…
בכל אופן, בוא ניגש לעיניין. היום אני לא כותב לך ביקורת. היום אני נותן לך הצעת יעול קטנה – ובחינם!
קדימה, תקרא ל״יועצים״ ולחיים סופר (בכל זאת, הוא נתן לך לאחרונה ״עצות״ מצויינות…), תתכנסו סביב השולחן העגול בלשכה, תפעיל את המקרן, תתרווח אחורה, כוס מים קרים כמובן ותתחיל לקרוא – אולי תקבל עצה טובה.
אתה זוכר שפעם היה באשקלון פסטיבל בשם ״בריזה״? כן, כן ההוא בפארק הלאומי, הפסטיבל שהיית תוקף תדיר. שמעוני איזה ימים אלו היו, אה? היית נכנס אז בגלעד אורן כאופוזיציונר ״לוחם״ ותוקף את כל תחום הפקת האירועים. נוסטלגיה!

לכל הפוסטים של דורון – לחצו כאן!

עכשיו תקרא טוב אדון שמעוני! בתקופה האחרונה אני מקבל המון פניות לגבי החכ״ל וגלעד אורן. ספקים, קבלנים, עובדים – הרבה מהם מתלוננים על מוסר התשלומים בחברה הכלכלית. לך ושוב, בירוקרטיה, אתה מן הסתם מודע לזה. לא? תשאל את גלעד. התקרבתם לאחרונה… איך הוא אומר? ״בני לא חבר. איתמר חבר״. חחח עוד מעט נראה מה זה חברים…
מאז נכנסת לתפקיד אתה מתגאה ב״ניקוי האורוות״ שעשית. תגיד לי, למה הניקיון לא הגיע לחכ״ל? מילא, איתן ׳ג׳ירארד׳ קסנטיני – ברור לי למה – עוד יד מונפת במועצה – אבל מה עם החכ״ל?
עכשיו תקרא טוב טוב, את ההצעה שלי. היא באה מהלב. באמת!
doronProfileחודשיים אחרי הבחירות הגיע אליך אדון גלעד אורן יחד עם נטלי ברקאי ללשכה. 4 דקות והיא יצאה משם עם עיניים דומעות. גלעד כנראה ניסה לכניס לך אותה דרך הדלת – ולא הצליח. מה הוא עשה? הכניס לך אותה דרך החלון…
מאז היא נכנסה לחכ״ל לתפקיד מנהלת האירועים – צמד החמד הזה עסוקים יותר מדי בזיקוקי די-נור. מילא, היו עושים זאת טוב אבל גם זה לא… ביום העצמאות האחרון ברח להם מקצה עוד לפני שהקהל הגיע והשאר החלו מאוחר יותר משנים קודמות.
בכלל, נראה לי שהמופעים שהגברת מפיקה מתנהלים בשתי חזיתות על-מנת להסב את תשומת לב הצופים…
שמעוני, שים לב טוב! מאז נכנסה נטלי ברקאי דרך החלון לתפקיד מנהלת האירועים – נראה כי גלעד אורן לא מתפקד כראוי ועסוק יותר באירועים ובבחירת זירות ביצוע לאותם אירועים. ואתה שמעוני, כן אתה – נותן לזה יד! אל תטעה! אתה נותן לזה יד. נקודה.
למען התושבים היקרים בעיר הזאת, אלו שנולדו כאן וגרים כאן כבר שנים ולא אלו שהגיעו מערים בצפון הרחוק כדי ל״עשות פה סיבוב״ וללכת, למען כל אלו אתה חייב לפקוח עינים ולהכנס לעובי הקורה
. למה? אתה שואל ברצינות? חיים, עזוב את הבורקס – תסביר לו!
שמעוני אני מתפלא על השאלה – השניים האלו לא עושים טוב לדעתי לחברה! תגיד לי, אתה בכלל מעורה במה שקורה שם? אתה מבין מי באמת מנהל את החכ״ל??? תשמע, הקשר הזה מתבטא בהרבה תחומים ומה גם שכל הזיקוקין שעפים פה – לא שווים כלום מזה!
אתה טוען שאתה איש דתי ומאמין לא? אפילו בשישי האחרון הגעת לבית הכנסת ואפילו לקחת איתך את המאבטח אחרי שדאגת לו לכיפה. רק בגלל זה אתה חייב! פשוט חייב לעצור את מופע זיקוקי הדינור הזה ולו בגלל ״בל תשחית״.
עכשיו אתה יכול לשחרר את היועצים מהחדר. חיים, עזוב נו, קח את המגש – רק תפנו לי פה את החדר. כן, כן, קח אותו איתך – תסיים בחוץ. שמעוני, בוא ונעבור להצעה שלי. טיפ חינם:
לדעתי אתה צריך לפטר את הגב׳ נטלי ברקאי וכמה שיותר מהר. הרי את גלעד אתה כנראה לא באמת יכול לפטר, אז תפטר אותה וככה הוא יהיה הרבה יותר מפוקס בלבנות גני ילדים במקום לירות זיקוקין. הינה, תראה מה קורה כשהאיש עסוק בזיקוקין כל היום – הוא בונה גני ילדים עם חלונות וכיורים גבוהים שהילדים לא מגיעים אליהם. ממש פרפרזה של האוכל המלוח במסעדה – כי הטבח מאוהב.
זה מה שקורה כשעסוקים בזיקוקין!
יום טוב שיהיה לך. וחג שבועות שמח!

 

לדף הפייסבוק של דורון – לחצו כאן!

Loading...