בואו לדבר איתו

מאות מתושבי העיר נענו לקריאתו של המועמד לראשות העירייה משה אטיאס והגיעו בכדי לשוחח איתו. המפגשים נעשו בשני מוקדים: הראשון במוצאי שבת במתחם מרינה mall והשני ביום שלישי בכניסה לקניון גירון. "החלטתי להמשיך את המנהג גם כשאבחר לראשות העירייה", כתב אטיאס בדף הפייסבוק שלו.

0 54

המועמד לראשות העירייה משה אטיאס לא מפסיק להפתיע במהלך הקמפיין שלו, עם יוזמות חדשות ומקוריות. במוצאי שבת וביום שלישי השבוע, בשני מוקדים שונים ותחת הכותרת "בואו לדבר איתי", הציבו אנשיו של אטיאס עמדה מסודרת, כשהם קוראים לתושבי העיר לבוא ולשוחח עם אחד המועמדים המובילים לראשות העירייה. בפעם הראשונה, כאמור, במתחם המרינהmall ובפעם השנייה בקניון גירון.

עוברי האורח הופתעו מהיוזמה במוצאי השבת, עצרו לשוחח עם המועמד הצעיר והלבבי, שיתפו אותו בבעיות העוברות עליהם ובנושאים שלדעתם ראויים לשיפור באשקלון. אטיאס עצמו, כהרגלו, ענה בסבלנות ובאריכות לכל שאלה, כולל לכמה לא פשוטות כלל. הפעילות המשיכה גם ביום שלישי, כאשר אותה עמדה הוקמה בכניסה לקניון גירון בשעות אחר הצהריים. רבים מהתושבים העוקבים אחר הקמפיין של אטיאס ניגשו לברך ולהביע תמיכה, אחרים ניגשו לשוחח ולשאול שאלות וקיבלו תשובות מפורטות.

לדברי אנשיו של אטיאס, בשני ימי הפעילות פגש אטיאס למעלה מ-500 מתושבי העיר. הפעילות צפויה להימשך באופן רציף עד לבחירות, ולפי אטיאס, גם אחריהן. "התחלנו עם הפעילות אתמול והיה כיף גדול", כתב המועמד לראשות העירייה ביום ראשון השבוע בדף הפייסבוק שלו ."למדתי המון מהשיחות הקצרות איתכם ומאות האנשים שניגשו רק כדי להביע תמיכה עשו לי טוב בלב. אחרי ערב אחד אני כבר החלטתי: אני אמשיך עם הפעילות הזו גם כשאהיה ראש העיר".

בעקבות הפוסט לא איחרו להגיע גם התגובות. "רעיון יצירתי ויפה, כל הכבוד", כתבה גולשת תושבת העיר, אחר כתב "כל הכבוד משה, נגיש לכולם". יצויין כי בדומה למפגשים עם התושבים, גם בעמוד הפייסבוק התפתח דיון פעיל בנושאים שונים, שקיבלו מענה מאטיאס.

Loading...